Lublin - 11 Fryderyka Chopina
W naszej ofercie m. in. : WiFi dostępne w całym obiekcie, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, WiFi, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, parking na miejscu, całkowity zakaz palenia, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, bezpłatne WiFi, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, dostęp do Internetu, Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach, pokoje dla niepalących, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, ogrzewanie, Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości, parking, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Dostęp do personelu medycznego, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, Płatności bezgotówkowe są możliwe, parking przy ulicy.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Voal Rezydencja o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 57 mkw).
Dodatkowe informacje o ofercie Polska - Lublin - Voal Rezydencja, opinie wczasowiczów a także wolne terminy znajdują na stronie naszego partnera.
Rezerwuj teraz
BG.1386698